Ďalšie športy

Matej Beňuš.
ne 00:25
Nominačné preteky vodných slalomárov otvorili najlepšie olympionici, zaujal aj MartikánMartikán bol spomedzi Slovákov druhý.
ne 00:25
Slovenskí hokejisti do 18 rokov
ne 00:00
Slovenská osemnástka na MS vyzve Fínsko. Športový program na dnes (28. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 28. apríla. Aký je program dňa?
ne 00:00
Armand Duplantis.
so 22:58
Svetovú rekordérku diskvalifikovali. Sklamaný Duplantis: Dnes to neprišloStovku v čínskom Su-čou vyhral Juhoafričan Simbine.
so 22:58
Martin Vaculík.
so 22:35
so 22:35
Veronika Vadovičová.
so 21:32
Vadovičovej sa v Kórei darí. Po svetovom rekorde si pripísala aj triumfPodujatie Svetového pohára sa koná v kórejskom Čchangwone.
so 21:32
Márius Fízeľ.
so 19:30
Ďalšia slovenská medaila na ME v džude. Fízeľ vybojoval bronzSlovenský džudista uspel v rozhodujúcom zápase repasáže.
so 19:30
Kanoista Samuel Baláž
so 15:30
Baláž a Pecsuková zvíťazili v kvalifikačných pretekoch K1 na 500 mBaláž zdolal Myšáka o 4 stotiny.
so 15:30
Márius Fizeľ.
so 15:09
Džudista Fízeľ siaha na ME na medailu, od úspechu ho delí jedna výhraSlovenský reprezentant súťaží na šampionáte v Záhrebe v kategórii nad 100 kg.
so 15:09
Olympijský oheň vyplával do Francúzska na plachetnici z 19. storočia
so 14:58
Olympijský oheň vyplával do Francúzska, putovať bude dvanásť dníOheň absolvuje cestu do Francúzska na obnovenej trojsťažňovej plachetnici z 19. storočia.
so 14:58
Na snímke kanoisti zľava Adam Botek a Csaba Zalka pózujú počas brífingu pred prvými kvalifikačnými pretekmi (27. – 28. apríl) a olympijskou kvalifikáciou Szegede v lodenici Športového centra polície v Areáli rýchlostnej kanoistiky na bratislavskom Zemníku v utorok 23. apríla 2024. Na Zemníku sa budú v júni konať majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov. FOTO TASR - Jakub Kotian

Titanilla Bődso 13:30
Vyhrotená rivalita, presvedčivý náskok. Nový dvojkajak vyhral o pol lodeInternú kvalifikáciu na K2 500 metrov vyhrali Csaba Zalka a Adam Botek.